Zapobieganie

Środki ochrony dla wszystkich

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat wybuchu COVID-19, dostępnymi na stronie internetowej WHO oraz za pośrednictwem krajowego i lokalnego urzędu zdrowia publicznego. Wiele krajów na całym świecie widziało przypadki COVID-19, a kilka widziało wybuchy. Władzom w Chinach i niektórych innych krajach udało się spowolnić lub powstrzymać wybuchy epidemii. Sytuacja jest jednak nieprzewidywalna, dlatego regularnie sprawdzaj najnowsze informacje.

Możesz zmniejszyć ryzyko zarażenia lub rozprzestrzeniania się COVID-19, stosując kilka prostych środków ostrożności:

 • Regularnie i dokładnie myj ręce alkoholowym ręcznikiem do rąk lub myj je wodą z mydłem.
  Dlaczego? Mycie rąk mydłem i wodą lub pocieranie rąk na bazie alkoholu zabija wirusy, które mogą znajdować się na twoich rękach.
 • Zachowaj co najmniej 1 metr odległości od siebie i każdego, kto kaszle lub kicha.
  Dlaczego? Kiedy ktoś kaszle lub kicha, rozpyla małe kropelki płynu z nosa lub ust, które mogą zawierać wirusa. Jeśli jesteś zbyt blisko, możesz oddychać kroplami, w tym wirusem COVID-19, jeśli osoba kaszląca ma chorobę.
 • Unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
  Dlaczego? Dłonie dotykają wielu powierzchni i mogą zbierać wirusy. Zanieczyszczone ręce mogą przenieść wirusa do oczu, nosa lub ust. Stamtąd wirus może dostać się do twojego ciała i spowodować zachorowanie.
 • Upewnij się, że ty i ludzie wokół ciebie przestrzegacie higieny dróg oddechowych. Oznacza to zakrycie ust i nosa zgiętym łokciem lub tkanką podczas kaszlu lub kichania. Następnie natychmiast usuń zużytą tkankę.
  Dlaczego? Kropelki rozprzestrzeniają wirusa. Przestrzegając zasad higieny układu oddechowego, chronisz ludzi wokół siebie przed wirusami, takimi jak przeziębienie, grypa i COVID-19.
 • Zostań w domu, jeśli źle się poczujesz. Jeśli masz gorączkę, kaszel i trudności w oddychaniu, zwróć się o pomoc lekarską i wcześniej zadzwoń. Postępuj zgodnie ze wskazówkami lokalnego urzędu zdrowia.
  Dlaczego? Władze krajowe i lokalne będą miały najbardziej aktualne informacje na temat sytuacji w Twojej okolicy. Zadzwoń z wyprzedzeniem, aby Twój lekarz mógł szybko skierować Cię do właściwej placówki medycznej. To również ochroni cię i pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów i innych infekcji.
 • Bądź na bieżąco z najnowszymi hotspotami COVID-19 (miasta lub obszary lokalne, w których rozpowszechnia się COVID-19). Jeśli to możliwe, unikaj podróżowania do miejsc – szczególnie jeśli jesteś osobą starszą lub masz cukrzycę, chorobę serca lub płuc.
  Dlaczego? Masz większą szansę na złapanie COVID-19 w jednym z tych obszarów.

 

Środki ochrony dla osób, które przebywają lub ostatnio odwiedzały (w ciągu ostatnich 14 dni) obszary, na których rozprzestrzenia się COVID-19

 • Postępuj zgodnie z wytycznymi przedstawionymi powyżej (Środki ochrony dla wszystkich)
 • Izoluj się, pozostając w domu, jeśli zaczniesz źle się czuć, nawet przy łagodnych objawach, takich jak ból głowy, gorączka niskiej jakości (37,3 C lub więcej) i lekki katar, aż do wyzdrowienia. Jeśli konieczne jest, aby ktoś przyniósł ci zapasy lub wyjść, np. Aby kupić jedzenie, załóż maskę, aby uniknąć zarażenia innych ludzi.
  Dlaczego? Unikanie kontaktu z innymi osobami i wizyt w placówkach medycznych pozwoli tym placówkom działać bardziej efektywnie i pomoże chronić Ciebie i innych przed możliwym COVID-19 i innymi wirusami.
 • Jeśli wystąpi gorączka, kaszel i trudności w oddychaniu, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza, ponieważ może to być spowodowane infekcją dróg oddechowych lub inną poważną chorobą. Zadzwoń wcześniej i poinformuj swojego dostawcę o wszelkich ostatnich podróżach lub kontaktach z podróżnymi.
  Dlaczego? Zadzwoń z wyprzedzeniem, aby Twój lekarz mógł szybko skierować Cię do właściwej placówki medycznej. Pomoże to również zapobiec możliwemu rozprzestrzenianiu się COVID-19 i innych wirusów.

Częstotliwości 171,160 Hz, 174,989 Hz i 1185,131 Hz przydatne w zwalczaniu COVID-19 (nowy koronawirus)

Podczas obecnej nowej pandemii koronawirusa szpitale pracują na pełnych obrotach i oddaniu. Duża liczba osób poddawana jest kwarantannie w swoich domach . Obiekty z całym światem w trybie blokady. Przeglądając i przeglądając literaturę, natknąłem się na terapię częstotliwością rezonansową, która została do pewnego stopnia przetestowana na chorobach takich jak nowotwór płuc, patogen Borrelia burgdorferi odpowiedzialny za boreliozę, wirus różyczki odry, patogen Eschericia Coli itp. Podejście terapeutyczne jest w oparciu o dźwięk i dowolne urządzenie audio (tj. urządzenie emitujące częstotliwość) z dźwiękiem o określonej częstotliwości, który jest odtwarzany, będzie pomocny w osłabieniu wirusa przez ograniczenie proliferacji / zniszczenia związanego wirusa, z którym odpowiada częstotliwość rezonansowa. Jest to dość tania technika i warta wypróbowania, ponieważ szum o niskiej częstotliwości nie będzie miał skutków ubocznych dla pacjentów. Rezonansowa częstotliwość audio tego rodzaju, umieszczona w miejscach publicznych, takich jak szpitale, miejsca i domy poddane kwarantannie, może bardzo pomóc, osłabiając rozprzestrzenianie się wirusa. Podana częstotliwość musi zostać zweryfikowana pod kątem jej skuteczności w leczeniu pacjentów z COVID-19 i mam nadzieję, że terapia częstotliwością rezonansową zadziała, a przynajmniej częstotliwości będą pomocne w ogólnym uwalnianiu stresu. Częstotliwości to 171,160 Hz, 174,989 Hz, 1185,131 Hz. Pełne szczegóły dotyczące podawania i obliczania częstotliwości są omówione w tym manuskrypcie. To leczenie wraz z obecnie stosowanym leczeniem pacjentów z COVID-19 może pomóc w szybkim wyzdrowieniu z choroby.